Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telekom Magenta1 csomaggal...

Telekom Magenta1 csomaggal kapcsolatban segítene valaki hogy megéri-e nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit utánanéztem ennek a csomagnak és számolgattam. Ha jól csináltam akkor kb. 3000 Ft-al jobban jönnék ki havonta, viszont bizonyos dolgokat nem találtam meg róla. Otthoni csomagban minden egyezik a feltételekkel, kivéve hogy hoppá díjcsomagom van és nem a plusz, azt kéne hozzá váltani. Jelenleg kb. 14500 ft körül van egy itthoni számla, plusz 4000 ft a havidíjas mobilom.

Amiket viszont nem találtam:

Azt írják hogy olyan díjcsomag kell mobilra ami tartalmaz mobilinternetet, de főleg a Next és Music díjcsomagokat írják/reklámozzák.

Nekem Move XS díjcsomagom van, ez jó-e hozzá?

Továbbá nekem Netmánia XL díjcsomag van internetre, amit ugye csak nem rég lehet választani Magenta1-hez ezért a weboldalukon még nem találtam meg hogy ehhez mennyi a kedvezmény az ászf 8. sz. mellékletében még nincs benne. Így az én számításaim a Netmánia L-el történtek, ami ugye 1000 ft-al olcsóbb csomag alapból. És azt sem találtam meg, hogy a 3 otthoni előfizetéshez járó 25%-os tripla kedvezményt magenta1-ben ugyanúgy levonják-e telekom kedvezmények között, sőt azt sem hogy az internet előfizetésemnél eddig mindig levont 1700 ft-os speciális kedvezményt levonják-e. Én ezekkel együtt számoltam, de ugye ha már ez hibádzik akkor az egész számítás rossz.

Így számoltam:

Hoppá plusz alapáron 5500 ft, minden kedvezmény azaz a 2 év hűség, a magenta és a tripla kedvezmény levonásával 2550 ft.

A netmánia L szintén minden kedvezménnyel 3900 ft, a iptv családi+hd pedig 3068 ft.

Tehát:

2550+3900+3068= 9518 ft plusz ugye jön még felszámításra a felv. opció, a vevőegység díjak, összesen 11500 ft-ra jönne ki + a 4000-es telefon, azaz 15500 összesen. Jelenleg ugye 14500+4000= 18500 ft-ot fizetek. Ez ugye 3000 forinttal kedvezőbb lenne. Ha ugye 1000 ft még hozzáadok a kicsit olcsóbb internettel számolás miatt akkor is 2000 ft megtakarítás. Arra lennék kiváncsi hogy egyáltalán jó adatok alapján számoltam-e.


Tehát kérdéseim:

- Jó-e hozzá a Move XS mobil díjcsomag?

- Valaki tudja-e hogy az újonnan bevezetett Netmánia XL-hez mennyi kedvezmény jár az árából?

- A 25%-os tripla otthoni kedvezmény lejön-e az összegből Magenta1 esetén is?

- Az internethez a speciális kedvezmény levonásra kerül-e ugyanúgy mint eddig?


Úgyis megyek telekom üzletbe szóval rákérdezek, csak szeretnék felkészülten menni, nem rossz számolásokkal.


Hálás köszönet ha végigolvastad és főleg ha még válaszolsz is. :)



2016. febr. 21. 11:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Egy másik oldalon már megkaptam a választ, úgyhogy tárgytalan a kérdés. :) De azért köszi :)
2016. febr. 21. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!