Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz az ebay-ről rendelt,...

Mi lesz az ebay-ről rendelt, már kifizetett csomagommal, ha nem veszem át a postán?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit az ebay-en és ezt nekem el is küldték. A probléma az, hogy nem igazán tudnám kivenni mert nem vagyok otthon. Ha a csomagot visszaküldenék sem lenne vele bajom mert elég olcsó dologról van szó. Erdélyben élek és itt úgy van, hogy minden nappal, amin nem veszem át, plusz költség jön ki.

2016. febr. 24. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg visszaküldik. De mivel már kifizetted, a vevőnek édesmindegy, hiszen nem akarod a pénzt vissza.
2016. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed át,visszaküldik. a feladónak,viszont akkor nincs jogod visszakérni a pénzt!
2016. márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2016. márc. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!