Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A concorde alapkezelőnél van...

A concorde alapkezelőnél van minimum befektethető összeg?

Figyelt kérdés

Látom, hogy egyes alapoknál 5000 EUR a minimum, de a többinél is van ilyen?

Illetve ez hogy működik? Odamegyek és egy tanácsadó segít nekem? Mennyi ennek a tanácsadásnak a díja? 800 ezer Ft-ot szeretnék 3 "részben" befektetni. 1x 500e Ft biztonságos alapot vennék és 2x 150 ezer Ft-ból kockázatosabbat vennék.


2016. febr. 27. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Van, a concorde-nál 5 millió huf a minimum amivel foglalkoznak. A kiemelt ügyfél (ahol már külön kezelik a pénzed a többi kisbefektetőtől, kvázi egyedileg) az 50 millió huf.


És igen, odamész, elmondod mennyi időre szeretnéd lekötni, milyen kockázatot vagy hajlandó vállalni és ők meg ajánlanak több opciót.

2016. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

5 millió forintom még nincs, csak 800 ezer Ft-om, nemsoká jön még 200e, majd a második félévben picit több , mint 1 millió Ft plusz jövedelem. El tudnám költeni egy autóra, de inkább befektetni szeretném. Az eddig általam végzett üzleti tevékenység már nem túl nyereséges. Lenne valami tipped esetleg, hogy mit kezdjek ezzel a pénzzel?

Arra várok, hogy támadjon valami nagyszerű ötletem és saját vállalkozást indítsak, de addig is jó lenne keresni ezzel a pénzzel.

Használt autókkal való kereskedésre gondoltam, de ott rögtön az átíratási költség és az eredetiségvizsgálat veszteség...

2016. febr. 27. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen alapokról beszélsz, de ha ilyen Platina Alfa, Béta, Gamma stb., azokból az alapokból ne vegyél, szerintem nincsenek nyitva, és 10 százalékos vételi meg ugyanilyen eladási jutalék van rajtuk. A nyitott alapokból szerintem vehetsz olcsóbban is, de Citadellát most nem lehet venni, 60 milliárdnál bezárták.
2016. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!