Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Optionfair-ró...

Mit gondoltok az Optionfair-ról? Van aki használja és müködött neki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Működni működik, már ha ezen azt értjük hogy nyerni és bukni is lehet rajta bőven. (inkább bukni) A kérdésedből ítélve max egy 10 soros marketing bullshitet olvashattál a témában, de biztos, hogy ez kell neked? Tudod egyáltalán hogy mire jó?
2016. febr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

undorító egy cég,bináris kereskedéssel valószínűleg lehet nyerni,de komoly tőzsdei tudás szükséges,vagy legalább egy metatrader sok indikátorral,minden más kamu.

Amúgy az optionfair egy undorító oldal,beregisztráltam és utánna folyton hívogattak pestről,egyszer felvettem és kérdezi hogy csináltam e már ezt,mondom igen de inkább abbahagytam,elmondta a kis mondókáját és a végére hagyta azt,ami kell nekik.A PÉNZED!

Ön rendelkezik e 150.000Ft-al?

Mondom nem,erre jó egyből viszontlátásra de olyan gyorsan elköszönt meg lerakta hogy a köszönést se mondta végig,na ez ők.

A pénzed kell nekik,ez nem baj mert a kaszinónak is,de ilyen undorító módon az ember pofájába lökni hát kösz.

Szóval ne,undorító oldal és kész.

Sok tanulás kell a bináris opcióhoz,persze műküdik mivel a grafionok valósak,de több féleképpen lehet kereskedni is,valaki hír alapján kereskedik.

Példéul Japánban földrengés lesz és sok sok gyár leáll,akkor ott esik az EUR/JPY árfolyama,japán jen értéke csökken.

De inkább tanulgassd ha érdekel.

2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!