Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay azonnali áras termékek...

Ebay azonnali áras termékek vásárlása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több terméket is szeretnék rendelni az ebay-ről ugyanazon eladótól, viszont mikorra már nagy nehezen kikerestem azt az eladót akitől meg tudom rendelni az összes terméket amire szükségem van, észrevettem, hogy 6 termékből 4nél nincs lehetőség a kosárba rakni a terméket, hanem "Buy it now" termék. Írtam már az eladónak 5 napja, de nem válaszolt még. Van erre valami megoldás, hogy egyben rendeljem meg mind a 6 terméket és ne 5 csomagként érkezzenek?

Olvastam már hasonló kiírásnál hozzászólásokat, miszerint elég, ha csak rámegyek a "Buy it now"-ra az összesnél, ki is próbáltam, de már a 2. terméknél nem jelezte, hogy én az 1.-re már rá"nyomtam". Azt meg nem merem megreckírozni, hogy mindegyiket "megveszem", küldi az eladó, hogy fizessem ki a termékek árát, és csak 1 db érkezik meg (1 csomag).



2016. márc. 1. 23:07
 1/1 anonim válasza:

Egy csomagba nem rakhat 2 termeket!.

Csak ha azonos.(pl. 3 ugyanolyan ledet rendeltel kulon kulon azt egybe rakhatja)

En is rendeltem ecigit meg liqvidet es tapegyseget de kulon kulon rakta fel es irtam az eladonak. Akkor mondta hogy nem rakhatja egybe!

2016. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!