Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kb. mennyi embert hívnak be...

Kb. mennyi embert hívnak be interjúra?

Figyelt kérdés
Épp munkát keresek, váltani szeretnék, beadtam sok helyre a jelentkezésem, csütörtökön találtam egy nagyon jó aznap feladott hirdetést, elküldtem az önéletrajzom, pénteken már hívtak is, hogy nagyon tetszik nekik az önéletrajzom, eléggé olyan munka lenne, ami a végzettségemnek és az eddigi tapasztalatomnak megfelel, csak egy sokkal komolyabb cég, mint aminél most vagyok. Jövőhéten megyek is interjúra. Szerintetek átlagosan hány embert hívnak be interjúra? (Csak hogy nagyjából mennyi "versenytársam" lesz) Amúgy itt nincs HR-es, mert ez nem egy multi, inkább egy családi vállalkozás-szerű Budapesten. Szerintetek nagyon sok embert behívnak?
2016. márc. 5. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Milyen terület mégis?
2016. márc. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen értelmetlen a kérdésed, akb olyan, mintha megkérdeznéd, hoyg egy cégnél hány ember dolgozik?


Mivel nem lehet tudni, milyen területröl, mekkora cégröl és milyen munkakörröl van szó, ezért még csak találgatni sem lehet.


Lehetséges, hogy te vagy az egyedüli jelentkezö, de lehet akár 50 másik is.

2016. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!