Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten miért keresnek kb...

Budapesten miért keresnek kb az összes mekibe embert folyamatosan? Senki nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés
Döbbenetes, Nyugat-Európában egy mekis állásért is csúszni kell a padlón, versenyezni a sok arabbal meg négerrel.
2016. febr. 5. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak diákokat keresnek. Egyszer amikor nem volt munkám, végső kétségbeesésemben jelentkezni akartam a mekibe, de elküldtek azzal, hogy nincs felvétel.

Persze, hogy nincs, mert csak diákok dolgozhatnak. De nekik sokkal jobb lehetőségeik vannak, mint egy sz*r Mekis meló.

2016. febr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt túl vannak fizetve. A magas magyar bérek megijesztik az embereket.
2016. febr. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MrPifta ***** válasza:
73%
nagy a fluktuáció, aki oda kerül, gyorsan elhúz jobb helyre.
2016. febr. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TamásTóth ***** válasza:
100%
Mert leterhelő munka, amihez semmi kreativitás és tudás nem kell, az ember nem tud fejlődni, illetve előrelépni és ezért normális emberek maximum rövid ideig ideiglenes megoldásnak használják. (Illetve persze diákmunkának jó, ami megint rövid távú általában)
2016. febr. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Nyugaton a minimálbér,jóval magasabb,mint itthon.Kegyetlen nehéz munka,én is csak addig voltam ott,míg találtam egy rendes állást.Amúgy előrelépés lehetőség van,ha baromi szorgalmas és seggnyaló vagy.
2016. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!