Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire jó ez? Álláshírdetések!

Mire jó ez? Álláshírdetések!

Figyelt kérdés
Folyamatosan nézem az álláshírdetéseket, és kiakadok mennyi kamu hírdetés van. Komolyan mondom megüt a guta, hogy már annyi van, hogy kamuk közül kell kiválogatni az értelmeset... Mire jó ez nekik? Ha látom, hogy tovább küld egy másik webcímre, úgy se kattintok rá. Bocsánat csak már olyan bosszantó, és jó volt kiírni magamból.
2010. ápr. 2. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!Én is tök ideg vagyok,tönkreteszik teljesen az álláskereső lapokat,már fejből fújom a cím alapján,mire ne kattintsak rá,mert kamu!

expressz:

*azonnal kezdhető állás (mobilpont,webáruház)

*Nem állást ajánlok,hanem munkát(webáruház)

*otthoni pénzszerzés (kamu ptc oldal,vagy bedolgozó munka)

*terjesztőket keresünk (regisztrálj a mobilpontra)

stbstbstb..a bedolgozásos munkákról nem is beszélve,mind kamu,a ptc,mlm,mindenféle egyéb hülye játék,csak időpocsékolás,avon,oriflame,stb mind csak saját vendégkörrel jön be,nem beszélve az aloevera,és az élj egésszégesen és keress milliókat típusú szemétségekről!Most találkoztam egy olyannal is,hogy segédmunkást felvett volna,katt az oldalra,katt a jelentkezésre,és mégsem tudott senki sem jelentkezni rá,ott sorakoztak a kommentek,hogy egy csomó ember megírta,hogy nem tud jelentkezni,és hogy hívják fel,meg páran,hogy mekkora szemetek,hogy ezt csinálják a munkakeresőkkel,hogy még egy e-mail címet sem adnak meg,és így képtelenség jelentkezni..mindezek mellett igen kecsegtető összeg volt feltüntetve,ami nem segédmunkás bér,hanem inkább szakmunkásnak felelt meg..ez is csak kamu volt!Ezek a szemetek abból élnek,hogy rámész az oldalukra,és látod a reklámhirdetést,azért ők pénzt kapnak!!!

A minap megvettem az expressz ujságot is,abban is ott volt,mindenféle kamu munka!!!Nem értem,hogy egy ilyen nagy cég,mint az expressz ezt miért nem tudja kiszűrni!?!


ugyanígy idegesít az albérletkeresésnél a 20 ezer ft-ért kertesház,meg társai,hogy a szegény szerencsétlen embert lehúzzák hatezer ft-tal az ingatlanirodások,és bejelentik,hogy most minden 20 ezres albi ki van adva,de majd jelentkeznek,ha van(persze nem lesz) a hatezredet meg benyelik!!!!!Rohadt mocskos egy népség!!!

2010. ápr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen nekem is elegem van az Avon, Duna House, és társaiból... Én is látom a hírdetést és már tudom, hogy arra nem kell kattintani, mert kamu.
2010. ápr. 2. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!