Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kapok számlát a...

Szabolcs06 kérdése:

Miért nem kapok számlát a thome-tól? A thome oldalamra belépve is azt írja nincs fizetni valóm, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék járt e bárki így? Kb fél éve nem számolja el a lakossági számlám a thome. Elektronikus fizetésen vagyok, sokáig működött, beléptem a saját thome oldalamra és ott volt mennyi az aktuális számlám vagy tartozásom, és befizettem pár kattintással. Volt hogy nem fizettem és akkor küldött csekket is. Most már vagy 6 hónapja se csekk se semmi, belépek az oldalamra és azt írja nincs fizetnivalóm! A szolgáltatás meg működik(tv, internet). Olyan mint ha eltűntem volna a rendszerükből. Eddig vártam, most már szólnék nekik hogy valami nem jó, de attól félek hogy ha szólok akkor egyszerre ki kell fizetnem az elmúlt fél évet. Tud valaki valami okosságot mi van ilyenkor?

2016. márc. 13. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ngSiebel nevű csodálatos rendszerbe migráltak be vélhetően rosszul. Előbb-utóbb kapni fogsz számlákat, ha nem jelzel, akkor a büntetőkamatokat is rád fogják nyomni.


Én felhívnám őket és jelezném, hogy srácok nem kapok számlát, mi a teendőm. Valószínű valami részletfizetéssel megúszod.

2016. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
T-HOME ügyfélszolgálat 0-24-ben elérhető. Minden problémádra adnak kielégítő választ.
2016. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj még most, mert minél később szólsz annál nagyobb összeget akarnak majd egyben rád verni hiába az ő hibájuk.
2016. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen jelezned kell. Csinalj kepernyomentest arrol h neked mit ir ki a rendszeruk.
2016. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!