Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehet így...

Mit gondoltok, lehet így pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Van ez az AppNana program androidra és iOSra.

A lényege, hogy gyűjtöd a pontokat mások kódjainak beírásával és alkalmazások letöltésével, tesztelésével, és mikor elérsz egy bizonyos ponthatárt (pl 90ezret), vagy amazonra vagy bitcoinra, paypalra kapsz kedvezményt (2dollártól 100 dollárig kb).

Youtube-on láttam 2 videót, miszerint megérkezett a pénz a paypalra.

Szerintetek ez valós lehet? Rengeteg ember használja, de nekem annyira hihetetlennek tűnik.

Nyilván az app tervezőinek nagyobb haszna van abból, hogy az emberek letöltik ezt, mint ahogy mi kapjuk a kis pontocskákat a letöltött játékokért. Tehát elvileg meg is érheti nekik, mert amíg mi kapunk mondjuk jó esetben 100 dollárt (amit amúgy nehéz összeszedni, vmi 500 kódot kell beírni hozzé), addig nekik 10x annyi bevétel jön.


Remélem, érthetően írtam le, nem igazán értek ehhez az alkalmazáshoz.


Tehát, mit gondoltok, lehetséges ezzel valamennyi kis összeget keresni, vagy abszolút bar.omság?



2016. márc. 16. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, rengeteg idöt kéne belerakni kevés pénzér, ha ezt az idöt pl használt cuccokra forditanád, többet keres él vele.
2016. márc. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom nem a kérdésre válaszoltam :) most megteszem. szerintemm nem áttverés, lehet vele, csak keveset.
2016. márc. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt van néhány, ezekkel egész jól lehet keresni:


[link]

2021. dec. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!