Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a történetről, tényleg meg lehet szerezni a nőket izmos testtel?

Figyelt kérdés

egy kérdés alatt láttam:


"23 éves egyetemista koromig vézna voltam (60-63kg között), hiába faltam, sőt habzsoltam, tömtem magamba a kaját. Sokat futottam, bicikliztem, sportoltam napi szinten. Mindezt eredménytelenül, őszintén megvallom, nem voltam a nők bálványa!


Elkezdtem dolgozni fejlesztőmérnökként, a sok stressz hatására rendszertelen lett az evésem, 1év alatt 116kg-os zsírgolyó lettem, pedig kevesebbet fogyasztottam, igaz a sporttal is felhagytam idő hiányában. A nők már kerültek.


2 év munkanélküliség következett, csak alkalmi kemény fizikai munkák adódtak. 182cm magassághoz 90kg-os színtiszta izom test párosult.

A korábbi erőfeszítéseimhez képest zéró energiabefektetéssel fektettem meg jobbnál jobb csajokat, de sajnos csak a testem kellett nekik. Nem hibáztatom őket, megértem és elfogadom, hogy nem láncolják magukat egy munkanélkülihez.

Ez a 2 év volt életem legboldogabb időszaka, de megbetegedtem 15nap alatt lefogytam 51kg-ra. "


2015. júl. 29. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, Sherlock.
2015. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyonnagyon sántít. 2 hét alatt ha megdöglesz sem fogsz 40 kilót. Vagy ha igen, akkor gyorsan oszd meg a tudásod a feminán és még több nőt hódítasz meg.
2015. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes sántít...62kilósból 1 év alatt 116kg, aztán a színtiszta izom,stb...ja persze! :)) ezt egy gyerek írta szerintem.
2015. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
500 ilyen sztori kering itt, most megosztottad velünk az 501. ilyet. Tessék, itt a jutalmad: [link]
2015. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kamu, két hét alatt senki nem fogy le 40 kilót. Ha mégis, az izommemória miatt elég gyorsan vissza tudná szedni.
2015. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:

"Sajnos csak a testem kellett nekik." - szóval maximum a felszínes, naiv, buta nőket tudja megfektetni, az meg messze van a kapcsolattól...

Szerintem alapjában véve a pasas személyiségével van gond, nem a külsejével.

2015. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
116 kilós zsírgolyóból 90 kg színtiszta izom valamennyi fizikai munka miatt. Na persze. A legnagyobb kondisoknak se könnyû ehhez a magassághoz 90kg színtiszta izmot magukra szedni/megtartani. Aztán pedig 2 hét alatt fogy 39 kilót. Valaki ezt elhiszi?
2015. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez kamu....

Én is 60 kilós voltam , aztán 5 év edzés után vagyok most 85 kg és alacsony a testzsírom , kockás a hasam..... Hatalmas különbség ez a 25 kiló.... És igen amikor vézna voltam sose volt , csajom , nem vettek konolyan , nem tudtak férfiszámba venni, most h jó testrm van sokkal jobban érdeklem a nőket , volt párom , van h a nők próbálkoznak be, könnyen ismerkedek, férfiként tekintenek rám holott csak jobb testem lett ....mindegy azóta máshogy viszonyulnak hozzám , elismeréssel néznek rám vagy nem tudom mi a legjobb szó.

2015. júl. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fogyás meg izomfelszedés része kamu.

De az a része igaz,hogy izmos testtel jobbnál jobb nőket kapsz meg én tapasztalom.

Én most diétázom 87kg vagyok 105-ről mentem le,összes csajnak bejön legalábbis akik nekem bejönnek,az edzőm naponta 3-4 csajt visz haza és olyanokat akikért sok pali súlyos pénzeket fizet ki.

2015. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!