Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Posta Logisztika...

Magyar Posta Logisztika szombati szállítás?

Figyelt kérdés

Hello!


Az volna a kérdésem, mit/hol/hogyan kell bejelölni csomag feladásánál, hogy a pénteken feladott csomag szombatra egy postahivatalba érkezzen be? Értelem szerűen szombaton is nyitva tartó posta esetén.


Vásároltam netről, viszont az eladó csak pénteken tudja feladni és jó lenne tudni hogy oldjam meg, hogy szombaton mindenképp át tudjam venni, hétfő sajnos már késő.

Csomagautomatába nem szeretném küldetni, ha nem muszáj, nem használtam még ezt a szolgáltatást, de nem is nagyon bízok benne. Nekem postán maradó csomagként kellene, amit szombatra odavisznek (így is úgy kell bemennem, de egyéb átvételi pontok is csak a szombaton nyitva tartó posta környékén vannak, szóval ez annyira nem számít, de feleslegesen várakozni meg álldogálni nem akarok).


Előre is köszi a segítséget.



2016. márc. 17. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

MPL Üzleti csomaghoz és MPL netcsomaghoz igénybe vehető plusz szolgáltatás a szombati kézbesítés, de ennek tetemes díja van: 1.400 ft pluszban, a csomagdíjon felül.

Szerintem jobban járnál a csomagautomatával.

Vagy még azt lehetne megpróbálni - de itt nem garantált a siker, hogy időgarantált (1 napos) csomagként kérni Postapontra, de nem biztos, hogy szombatra odaviszik.


Amúgy meg bocs, de ezt nagyon kicentizted: nem tudom, mikor vetted, de azért netes vásárlásnál azért nem árt néhány napot ráhagyni... Nekem pl. a múltkor elromlott a gépem, a szám.gépes csak 2 nap alatt tudta megcsinálni (mobilnetem nincs). De olyan is volt, hogy egy műszaki átállás miatt egészen 1 hétig nem volt internet (a szolgáltató kötözgetett valamit, az egész utcában nem volt 1 hétig)

2016. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, lükeséget írtam, jobban belegondolva, mert szerintem a csomagautomatához sincs szombati kiszállítás.
2016. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én előző hét péntekre rendeltem, a kedves eladónak meg holnap jön meg a szállítmány, 1 héttel később... Nem én centizgettem, sajnos így jött ki.
2016. márc. 17. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, bocs, akkor nem szóltam :-)

Bár szerintem most ebbe erősen beleszólt a 4 napos ünnep. Nekem is van vevőm, aki pénteken licitált le valamit, tegnap jött meg az utalás és ma adtam fel: szerintem Ő sem fogja megkapni a héten, pedig én rögtön postáztam.

2016. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!