Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy munkáltatón keresztül...

Egy munkáltatón keresztül dolgoztam egy multinál, nem kaptam meg kilépésem után az adólapot és a tb igazoló lapot, mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Elméletileg kipostázták telefon beszélgetés alkalmával...

ha nincs meg akkor mi tévő legyek, köv munkahelyemen mit mondok?


2016. márc. 20. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Kilépéstől számítva legkésőbb 5 nap alatt kell postázniuk. Annak meg is kell érkeznie. Mivel 4 napos hosszú hétvége volt, lehet, hogy emiatt késik. Nem Te kérdezted a hét közepén is? Akkor is azt mondtam, a hét első napjaiban biztosan megkapod: hétfő kedd... Ha még szerdán sem, akkor kezdhetsz aggódni, érdeklődni.
2016. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már 2 hete nem kaptam meg, hosszúhétvége előtt lévő hétvége előtt pénteken léptem ki

am akkor mi lehet a háttérbe?

2016. márc. 20. 22:24
 3/5 A kérdező kommentje:
nem én kérdeztem, de ha nem jön meg akkor mi van?
2016. márc. 20. 22:25
 4/5 anonim ***** válasza:

"ha nincs meg akkor mi tévő legyek, köv munkahelyemen mit mondok?"


Pár éve pont így jártam . Én rájuk írogattam aztán egyszer csak megérkezett . Új munkahely esetében a gáz az, hogy addig oda sem vesznek amíg nincs a kezedben az összes papírod .

2016. márc. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ha ténylegesen elveszett akkor onnantólmi van?
2016. márc. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!