Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki volt már Foglalkoztatást...

Ki volt már Foglalkoztatást Helyettesítő Támogatás FHT miatt felülvizsgálaton a kormányhivatalnál? A felülvizsgálat során milyen iratokat kellett csatolni? Ha lakossági folyószámlára érkezik az ellátás kérték- e a folyószámla kivonatot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 27. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ki kell tölteni ismét egy nyomtatványt, amin ugyanúgy fel kell tüntetni a személyes adatokat, illetve a jövedelmi dolgokat (ezekről igazolásokat csatolni), illetve igazolni kell ugye, hogy a tovább folyósításhoz rendelkezel 30 nap ledolgozott munkaviszonnyal. Gondolom ugyanúgy a munkaügyi központtól egy friss igazolást is mellékelni kell.

Amúgy hál' istennek nem tapasztalatból beszélek, mert én dolgozom, de ismerek olyat, aki már volt ilyen helyzetben.

És nem, nem kellett folyószámla kivonat. Sőt, korábban, évekkel ezelőtt én is kaptam és hiába kértem számlára akkor, nem kértek soha folyószámla kivonatot.

Sőt, ez az ismerősöm meg speciel nem is rendelkezik folyószámlával, neki a postás hozta.

2016. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve kimaradt, hogy ugyanúgy amennyiben van valamilyen vagyona az embernek, arról is nyilatkozni kell.
2016. márc. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!