Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 5 Ft-os érméket hol és hogyan...

5 Ft-os érméket hol és hogyan lehet beváltani díjmentesen?

Figyelt kérdés
Összegyűlt jó pár száz darab 5 Ft-os, amit szeretnék beváltani, mert szinte semmit sem lehet értelmesen kifizetni belőle, csak nem tudom, hogy milyen formában lehet. Postán beváltják? Be kell rollnizni? hány darabot kell beletenni? ja és számolnak föl érte valami díjat? Köszönöm előre is.

2016. márc. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerűbb, ha kisebb részletekben elköltöd, pl. boltban ha 35-re végződik az összeg, adsz 7 db 5 Ft-ost, így nem kell a pénztárosnak fél órán át számolgatni, de lassanként elfogy az összes, én így szoktam megszabadulni a sok aprópénztől.
2016. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kávé automatába szoktam dobálni.
2016. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csokiautomata a legjobb erre.

Ha mégis úgy döntesz, hogy fizetsz a beváltásért, akkor posta.

Berollniznod nem kell, géppel számolják meg.

Ez utóbbinál még az is kevésbé macerásabb, ha marékszám beleszórod a szökőkútba!

2016. márc. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd be egy Coopba , ott mindig örülnek az aprópénznek, sosincs a kasszában .
2016. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!