Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom díjmentesen beváltan...

Hol tudom díjmentesen beváltani a perselyben összegyűlt sok sok apró pénzem?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Postan, rollnizva.
2016. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Se, mert ott is fizetős.

[link]

Díja a váltott összeg 7,41%-a.

2016. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi az a sok sok?

Én komolyan nem értem az embereket. Miért nem ezrest gyűjtesz? Azt bárhol gond nélkül elfogadják...

2016. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem utasíthatják vissza, és nem számolhatnak fel díjat, ha fizetsz vele. Azt nem mondom, hogy a közértben szivasd a mögötted állókat és a pénztárost, de, ha bemész a bankodba, hogy be szeretnél fizetni a számládra pénzt, akkor sem nem számolhatnak fel díjat érte, sem nem utasíthatnak el. Befizeted, és kész. Kijössz a bankból.

Utána átmész egy pénzkiadó automatához, és felveszed amennyit szeretnél belőle (havi 1 pénzfelvétel ingyen van, ha jól tudom, minden banknál)

Amit javasolnék, hogy nézd át a sok aprót, nincs-e közöttük olyan, amit már kivontak a forgalomból, mert akkor ez nem működik.

2016. jan. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok? Lehet, hogy semmi extrát nem kell tenned.
2016. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 sem teljesen igaz.

"Amennyiben egy vevő a vásárlás során – akár több címletből, összesen - 50 darabnál több érmével szeretne fizetni, a kereskedő nem köteles azt elfogadni."


[link]

2016. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Díjmentesen csak a Nemzeti Bankban tudod beváltani - ott beveszik korlátlan mennyiségben. Ha nem pesti vagy, akkor sajnos ez gond, mert ugye akkor fel kéne utazni. Nem tudom, milyen apróid vannak, de még gyógyszertárban szokott apró hiány jelentkezni (legalábbis a környékünkön) - esetleg ha ismerős a gyógyszertáros, apránként adagolva lehet, hogy átveszi :-)
2016. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!