Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet valahogy módosítani,...

Lehet valahogy módosítani, hogy a Szép kártyára érkező cafateria másik alszámlára menjen?

Figyelt kérdés

Új munkahely, ahol Szép kártyás cafateria rendszer van, én pedig először találkoztam ezzel, mikor szerződést írtunk a munkáltatómmal. Gyorsan kellett eldönteni, nem érzem, hogy megfelelő lett volna a tájékoztatás erről, és később utánaolvasva jöttem rá, hogy amit választottam, azt kevésbé tudom használni, mint esetleg egy másik alszámlát. Tehát lehet-e módosítani, és ha igen, mi a menete? OTP-vel kell beszélnem ,vagy munkahelyen?

Bónusz kérdés, 40 millióért (közönség segítségével...) --> Esetleg a korábbi összeget lehet-e "átrakni" arra az alszámlára ami számomra kedvezőbb?


Köszönöm.



2016. ápr. 1. 08:40
 1/1 Koplárovics Béci ***** válasza:
A már rajta lévő összeget nem lehet rakosgatni. A munkáltatódnak kell jelezned, hogy másikra kéred.
2016. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!