Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogyan lehet üzenni...

Vaterán hogyan lehet üzenni egy másik vevőnek?

Figyelt kérdés
Átpasszolnék neki egy terméket, amelynél én állok nyerésre. Csak 100 ft a licitlépcső, én meg már nem licitálnék tovább, mert ugyanazt a terméket megláttam egy másik hirdetésben olcsóbbért, ráadásul ott nem önmagában adják, hanem 19 másikkal együtt. (Azokra még senki sem licitált, pedig régebbi hirdetés.

2016. márc. 19. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
ha az a vevő nem ad el semmit, akkor sehogy.
2016. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Kérhetsz licittörlést, és akkor az előző licitáló lesz nyertes pozícióban, amíg nem jön egy harmadik személy.
2016. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A másik vevőnek nem tudsz üzenni, csak az eladótól kérni a licittörlést, de az eladó nem köteles törölni a licitedet.
2016. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Meg ki is zárhatnak egy ilyen üzenetért, ahogy nézem a szabályzatot...


Na mindegy, még várok, lehet túllicitálnak. :)

2016. márc. 19. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor várj.

Csak azon morfondírozom, hogy mi a bánatnak válaszolunk neked, ha még értelmezni sem vagy hajlandó.

Leírtuk, hogy lehetséges a licittörlés kérése az eladótól. Nem biztos, hogy belemegy, de legalább nem a csodára vársz, hanem adsz egy esélyt magadnak. Illetve nem adsz, mint a mellékelt ábra mutatja.

2016. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nem tudjuk, hány ft-on áll a licit. Lehet, nem egy nagy összeg, s ha még az aukcióból is van több idő, akkor sanszos, hogy rálicitálnak.
2016. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát az a gond, hogy eddig egyszer sem sikerült a licittörlés, de igazatok van, próba szerencse!
2016. márc. 19. 20:48
 8/13 A kérdező kommentje:

most én 2600ért vinném el, és még van 8 nap


a másik, amelyik csomagban van, az 2000 ft

2016. márc. 19. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Hát azon ne csodálkozz, hogy nem törölnek licitet. Volt idő, amikor boldog-boldogtalan licittörlést kért, az eladók töröltek is, utána meg toporzékolva megjelentek a fórumon, volt, akinek már a 4.-ik vevő kért licittörlést aznap és ő már megőrül ettől. Ráadásul, ha törli a licitet, akár jelentősen visszaeshet neki a termék ára is.
2016. márc. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
9-es vagyok: akkor most Te is úgy jártál, mint egyszer én: vásároltam egy bevásárlókocsit az akkor még Kaisers nevű üzletben, jó kis kocsi volt, hazafelé menet kezembe akadt a következő heti akciós újság és akkor láttam, hogy MÁSNAPTÓL 600 ft-al olcsóbb, mert akcióba került. Hát, majdnem megütött a guta... :D De hát ilyenkor már nem lehet mit csinálni.
2016. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!