Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak Én látom úgy, hogy az...

Csak Én látom úgy, hogy az Amway valóságos agymosásra épül? Vagy a többi MLM cég is így működik?

Figyelt kérdés

Keresztszüleim pár hónappal ezelőtt beszálltak az Amway-be. A sógoruk ismertette meg velük ezt a vállalatot. A legtöbb holmijuk az Amwayből kerül ki. Nem igazán tudják eladni őket, ugyanis egy kisebb városban élnek, az emberek többsége pedig ugye jobban megnézi, hogy mire költ és mennyit. Ennek ellenére másról sem tudnak beszélni, csak az Amway-ről. Azt állítják, hogy sokkal tovább kitartanak, gazdaságosabbak, mint a bolti termékek, így ha megnézi az ember az árát, nem is kerül annyira sokba. Gyakorlatilag minden terméket lehordanak, ami nem Amway-s, rettentő erőszakos az üzletpolitikájuk. A múltkor szóba került, hogy a mi családunk Nivea arckrémet használ, tusfürdőből Yves Rocher, vajból pedig a Bords Eve a kedvencünk, erre rögtön azzal a szöveggel jöttek, hogy ezek egy kalap kakát nem érnek. Szerintük, ha lenne egy csepp eszünk, az ő arckrémjüket vennénk, ami 100000 (!) ft.


Most vázolom a tapasztalataimat. A vitaminjukat kipróbálta Anyukám, meg is voltunk vele elégedve, tényleg nem rossz. A mosogatógép tabletta viszont jóval drágább volt, mint mondjuk a Calgonit Finish, és semmivel sem tudott többet, így azóta is a Finish-re esküszünk. Személy szerint Nekünk a Pur mosogatószer is jobban bevált, hiába olcsóbb árkategória. Sosem értettem, hogy miért kéne kidobni pár ezer forinttal többet egy bizonyos termékre, hogyha a boltban elérhető az olcsóbb változata, ami ráadásul hasonló összetételű és minőségét tekintve sem rosszabb?


Mintha ennek a cégnek nagyobb lenne a füstje, mint a lángja. Ti hogyan látjátok? Mit gondoltok?



2016. ápr. 6. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
67%
Miért jobb nekem ugyan annyit vagy többet fizetni egy mlm mogulnak, mint egy akarnilyrn cegnek?
2016. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
13%
Mert ebből te is kereshetsz pénzt.
2016. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
84%

@14:49


Na ez a kijelenés is egy tételes hazugság.

Abból hogy egy mlm cég termékét megvásárolom, egy forintot nem keresek, max azok, akik a hálózatban fölöttem vannak.

2016. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
87%

# 12


Azzal, hogy VÁSÁROLOK pénzt költök, nem keresek. Beszállni ilyen baromságba meg eszem ágába sincs, van rendes munkám.


Szóval akkor miért jó nekem ilyen kétes eredetű és minőségű vackokat vennem lekövethetetlen cégektől drágán, mikor biztos forrásból lehet olcsóbban ugyan azt vagy jobbat venni?

2016. ápr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egy szó, mint száz, inkább legyen az embernek egy fix állása, minthogy beszálljon egy MLM cég termékeinek forgalmazásába. Sajnos ezzel csak tényleg azok az emberek kaszálnak nagyot, akik a piramis tetején állnak..

2016. ápr. 9. 15:35
 16/82 anonim ***** válasza:
77%
Röviden és tömören kb ennyi: https://www.youtube.com/watch?v=EUmO0btOZ3M
2016. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi baromságot beszélni az MLM-ről!! Gondolom, akik itt rosszakat mondtak, azok vagy nem próbálták, vagy beéptek, megkérdeztek 5 embert, aki nemet mondott és már be is fejezték és azóta azt terjesztik, hogy nem jó! Az is baromság, hogy az keres csak, aki felül van és még egy csomó ostobaságot olvastam itt... Esetleg olyanok véleményét is megkérdezik, akik sikeresek az üzletben??? Ugye egy jogsi nélküli véleményét sem fogadjuk el a vezetésről, hát akkor tegyük ugyanezt, ha egy "kívülálló" próbál nagyon okos lenni!! Tökéletesen működik és szerencsére én is tagja vagyok a legjobbnak!
2016. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
70%
Megérkezett az első fanatikus.
2016. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy korábban már írtam, az MLM-eknél az agymosás a tagokkal kezdődik, nem pedig a potenciális vevőkkel.
2016. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerű azt állítani, hogy agymosott valaki, de tegyük hozzá, hogy ez az ő magánvéleménye.Ennyi valótlanságot, amit itt leírnak az MLM-ről, már rég hallottam.Annyiban egyetértünk, hogy az Amway lejáratja az MLM-et az agresszív, nyomulós technikájával, a többi baromság. Lehet diszkréten csinálni, érdekel, nem, köszi. Valószínüleg nem tudjátok, de magyarországon közel 150 MLM működik, itt is vannak nagyon minőségi termékek, és kevesebb gagyi van, mint a TV-ben reklámozott szupertermékek között. Én sok sikeres, jól kereső hálózatépítőt ismerek, semmivel sem jobban agymosottak, mint akik a TV-t bámulják és onnan rendelnek, meg nézik a szappanoperákat. Lényeg, hogy úgy kell csinálni, hogy senkit ne sérts meg vele. A személyes kapcsolatok feláldozása az üzletért a legnagyobb hiba, amit MLM-es elkövethet. Mivel ezt nagyon nehéz kivitelezni, ezért olyan népszerütlen sok ember előtt az MLM, meg azért is, hogy sokan összekeverik a pilótajátékokkal, ami törvényellenes, csalás. Ezeket ki kell szűrni. Ennyi.
2016. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!