Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek idén nyáron is...

Szerintetek idén nyáron is azt kell majd hallgatni hogy a szegény balatoni vállalkozók nem találnak munkaerőt? Miért nem fizetnek jobban ha ennyire nincs emberük?

Figyelt kérdés

Egy felszolgáló kitálalt a körülményekről/bérekről :


[link]


Talán fizetni is kéne az alkalmazottaknak nem?


Bejelenteni őket, nem ellopni a nyugdíjukat és nem 100 ezerért dolgoztatni 400 órát havonta a konyhásokat.



Mikor esik le a tuskó magyar vállalkozónak hogy a munkaerőt meg is kell fizetni és akkor majd lesz munkaerő?


2016. ápr. 9. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Jaj, Balàzska, màr megint itt? Nem kötelező a Balatonon dolgozni. Ne aggòdj, lesz aki valóban dolgozni akar, az elvallalja annyiert amennyit kivànnak. Majd szereznek romanokat, ukrànokat, szerbeket. Stb.


Meg amúgy is, mindenki annyiert dolgozik, amennyit a piacon èr. Ha 100 ezret, akkor annyit.

2016. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Addig nem is fog változni a helyzet, míg lesz olyan ember aki elvállalja a 400órát 200e-ért.


Nem tudom őket sajnálni egy kicsit sem.

2016. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"aki elvállalja a 400órát 200e-ért. "


Jó lenne ha ennyit fizetnének pl egy konyhásnak, de közel sem ez a helyzet...


Inkább a fele reális és 400 óra munkáért.


Bejelentés nélkül.


Sok lehúzós vállalkozó!

2016. ápr. 9. 13:48
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Ha szerinted minden vallalkozó dőzsöl, akkor te is legyèl az.


En napi 14-16 órat dolgozom azert hogy a vàllalkozasom sikeres legyen. Ezert hadd legyen nekem kicsivel több, mint egy dolgozònak, aki jò ha 5 òràt tölt munkaval a 8-bòl. Nekem se hètvégèm, se ünnepem, semmi. Az alkalmazott hazamegy, nekem utana mèg rengeteg dolgom van.

2016. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mi ez a duma már megint?


Ki mondta hogy válllalkozni akarok?


A rinyálásukat utálom.


Miközben valahogy mindegyik ilyen vadiúj BMW terepjáróval jár.

2016. ápr. 9. 13:59
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Én meg a magadfajták rinyalàsàt nem bírom. A te fajtàd bejön dolgozni, jò ha dolgozik effektìv 4-5 orát, majd hazamegy. Ezèrt a penz amit kapnak, meg sok is. Savos minimalbèr kellene, valahogy ìgy:


1. Semmihez sem èrt, teljesen robot, betanìtott munka: 50-55.000 nettò maximum.

2. Valamihez ert, ertelmes: 80-85.000 nettò.


Vagy valami hasonlò. Nem aszerint kell nèzni a vilàgot, hogy a szegènyeknek jo legyen. A szegènyek sokszor maguknak köszönhetik azt ahol tartanak.

2016. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nálad se dolgoznék ilyen szar feltételekkel!


Majd ha adsz olyan bért amiből megélni is meg lehet, akkor dolgozok normálisan!


Amíg éhbért fizetsz addig úgy kerülöm a munkát ahogy csak tudom!

2016. ápr. 9. 14:08
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha jò bèrt akarsz, tanulj, fejlődj! Ne a semmire vàrd a nagy pènzt.


A munkaber nincs összefüggesben a munka kemènysegevel. Maximum a te proli fejedben. Indiàban, Bangladesben napi 1 €-nyi összegèrt 12 òraznak heti 7 nap. Mègis dolgoznak, mert nincs mas! A nyugati ember, ebben a magyar is, nagyon el van kènyelmesedve.

2016. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Meg ha àllìtàsod szerint olyan jól elnek az osztrák melòsok, akkor miért nem dolgozol meg mindig? Mert nem is akarsz! Lusta dög vagy, egy nyomorèk kutya!
2016. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Magadfajta lehúzós vállalkozónak nem is dolgoznék!


Lehet hogy ki se fizetnél és úgy kéne utánajárni hogy egyáltalán van e tb fizetve utánam stb!

2016. ápr. 9. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!