Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek unokatestvérem...

Szerintetek unokatestvérem gazdag?

Figyelt kérdés

Hello!

Unokatestvérem (27 éves) es nagybácsimrol van szó, kivancsi vagyok hogy szerintetek gazdagok e. Szerintem dúsgazdagok, unokatestvérem azt mondja mindik hogy átlagosak.


Na akor nézzuk:


Van egy megyeszékhelyen (mi is ott lakunk) egy "telep" amihez van 20 hektár föld ott tartanak valami 100 tehenet meg több száz disznót, van ott 17 lakás ami havi 50.000 ki van adva. Meg van valmi brikketgyárto gépsor nem tudom hány száz tonnat szoktak le gyártani évente. Ezen felül ezen a telepn még van 3 családi ház egyikben lakik a nagybácsim masik kettöben meg a két alkalmazott.


Akor fönt budapesten van egy 16 lakásos társasházuk ami olyan 100.000/lakás kivan adva. Ezen felül még van egy másik 4 meg 6 lakásos társasházuk meg 5 belvárosi garzon. (a társasházakat mint ök épitetek föl). Unokatestvérem egy 3 szobás 75m2 saját lakásban lakik. Van még valami 80 millió részvényekben.


Unokatestvéremnek egy 2014-es E500 Mercedes, nagybácsimnak egy 2012-es S350 Mercedese van.


Ha csak a lákasok bevételet össze számolom akor az havonta több mint 3,5 millió...


Nagyon kedvések, meg nem villognak de azért öszintén megmondom kicsit irigy vagyok :(


Amugy minden unokatestvérem nevén van.


Szerintetek gazdag?



2016. febr. 7. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hozzám aki netto 110e-et visz haza, nincs lakása, se autója, igen gazdagnak számít. Na meg a magyarok többségénél is, hisz az átlagkereset 150eft/hó!
2016. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Énis ezt mondom. Ö akor kel amikor akar.
2016. febr. 7. 22:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Te figyi, biztos jók ezek az infók? Más részről, ne csak a bevétel oldalt sasold, hanem a kiadást is. Ezenek a fenntartása, működtetése, irányítása rengeteg kiadás, már csak az állatokhoz kapcsolódó kiadások horror magasra rúgnak és akkor a lakások kiadásával járó adminisztrációs dolgokról ne is beszéljünk. Társasház ide Társasház oda. Annak is van fenntartási díja stb. Persze nem mondom hogy szegények mint a templom egerei, de inkább mondanám őket tehetősnek mint kőgazdagnak. Amúgy meg a lakásból cukin kiszámoltad a BRUTTÓ bevételt, ha magánszemélyként adja aki, akkor is min. 15% SZAJ jön le, de mivel ilyen magas az összeg és EHO is jön rá ami ebben az esetben 14%, tehát ennek a 3,5 M-nek a 29% elvándorolt állambácsinak, ha magánszemélyként adja ki, ha cégként, akkor akár az 50%-a is könnyen ugorhat.
2016. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!