Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan adjam fel postán a...

Hogyan adjam fel postán a bicskám?

Figyelt kérdés
Utánvétellel szeretném csak nem tudom,hogy jönne ki a legolcsóbban a postaköltség díja.
2016. ápr. 9. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy így teljesen értelmetlen a kérdésed?

Miért kell a bicskádat feladni (eladtad?), hova akarod küldeni, mekkora a mérete és a súlya.

Ezeken kívül ha utánvéttel akarod feladni - amit megint nem lehet tudni, miért - akkor nem hogy a legolcsóbb, hanem a legdrágább lesz a feladása.

2016. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vaterafutár (nem kell semmilyen közödnek lennie a vaterához). utánvéttel is 1000 alatt vagy ott valahol vagy összegben, 10kilóig, ellenben a sima postai szolgáltatásokkal ahol a gatyádat is elkérik.
2016. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, csak épp még mindig nem tudjuk - pedig kérdeztem első hozzászólásomban - hogy mekkora az a bicska, milyen súlyú, stb.

Mert pl. fel lehetne adni postakész borítékban is, ha belefér, kb. 500-ért, csak nem utánvéttel, hanem ajánlottan.

2016. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat ez egy kis 50g körüli bicska bementem a postára és megkérdeztem de az utánvételes megoldással sok lenne a postaköltség úgy hogy maradt az elővétel és köszönöm mindenki válaszát!
2016. ápr. 12. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor postakész borítékban teljesen olcsón elküldheted - ha belefér a kicsibe, ajánlottan (mert javaslom, így küld, hogy nyoma legyen, hogy feladtad) 415 ft lenne.
2016. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!