Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnék valamivel legálisan...

Tudnék valamivel legálisan pénzt keresni 15 évesen? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Modellkedés, színészkedés, statiszta, stb.


Vagy segítesz családban, rokonoknak, ismerősöknek, házimunkát, ház körüli munkát és ők ezért adnak neked zsebpénzt.

2016. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyári diákmunka
2016. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Modellkedést, színészkedést nem tudnám, és nem is nagyon szeretném csinálni. Az, hogy rokonoknak segítek pedig alap dolog, leginkább itthon szoktam dolgozni, és amúgy nem is várom el, hogy adjanak érte pénzt, hisz én is itt lakok, az én érdekem is, amit csinálok.. És az anyagi helyzetünk sem olyan jelenleg, hogy "nagyobb" összeget kérni tudnék, és nem is akarnám kihasználni őket, saját magam szeretnék meg dolgozni a pénzemért.
2016. ápr. 11. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szép tőled. Szerintem diak munkát 16 év felett tudsz vállalni. Addig max a zsebpénz marad sajnos.
2016. ápr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!