Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessek 4 millió...

Mibe fektessek 4 millió forintot hosszútávra?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 13. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Hmmm 4 millió ft. :) De jó neked. Bár nem vagyok irigy. Mindenképp olyanba fektesd,aminek kicsi a rizikófaktora,hogy elveszd . Pl: Vegyél egy minigarzont vidéki városban,és add ki albérletbe. Házad megmarad,és van egy kis bejöveteled is. De lehet nagyobb bevételt vársz 4 millióbol
2016. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Párnacihába.
2016. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 millió forint az sok? :D Hány éves vagy első?
2016. ápr. 13. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Közel 40 éves. És havi 200 ezer nettó keresettel sem tudtam összegyűjteni. Pedig nem iszom,nem dohányzom. Nincs hobbim,vagyis nem költök rá. Viszont van családom,3 gyermekem.
2016. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értelek. Nem ide tartozik ugyan a felvetésem, ezért majd külön is fel fogom tenni. "szerintetek 40 évesen mekkora vagyona lehet egy átlag magyarnak?" Nekem ez a négymillió forint megtakarításom nem a teljes készpénzvagyonom. A teljes készpénzállományom kb. a duplája lehet ennek, úgy 8-9 millió. Emellett van kb. 20 milliós ingatlanvagyonom, és egy egymilliós autóm. Nem érzem magam gazdagnak. Elnézem hogyan és milyen ingatlanokban élnek mások, milyen autókkal rohangálnak. Szóval hozzájuk képest szerény az életszínvonalam. De tényleg felvetem ezt egy másik kérdésben.
2016. ápr. 14. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, vastagon az átlag felett van az életszínvonalad.
2016. ápr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!