Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a Teszvesz-nek...

Szerintetek ha a Teszvesz-nek egy hónappal később fizetek be 1600 ft-t akkor miért küldenek ki 9600 ft-ról végrehajtási felszólítást?

Figyelt kérdés
Nem vettem igénybe semmilyen fizetős szolgáltatást (kiemelés,főoldalon megjelenés...stb.) és mégis ennyit kell fizetnem.A felhasználói fiókomat letiltották,így nem tudom felvenni velük a kapcsolatot.Szóval reklamálni se tudok.Mi a teendő?
2010. ápr. 6. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert van határidő és tartani kell és ezt elfogadtad az elején. Fizesd be ugysem tudsz mást csinálni. Én többet utalok mindig hogy ne kelljen hetente utalnom és igy tuti nem telik le a határidő.
2010. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fizesd be, és amit jóvárírják töröltesd is ki magadat4
2010. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Befizettem,és törölni fogom magam, azt már biztos.Csak kicsit bosszant a dolog.
2010. ápr. 7. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!