Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amerikában mennyi pénz megy...

Amerikában mennyi pénz megy el a rezsire, élelmezésre, alapvető dolgokra összesen havonta?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És itthon?


Most komolyan, amennyit elköltenek. És attól függ, hogy hol és milyen az igényszintjük.

2016. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ès Magyarorszàgon? Indiàban? Hülye kèrdès! USA egy kontinensnyi orszag, mas-màs szìnvonallal.
2016. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jaj te kis buta, ezt nem gondoltad at mielott kiirtad, ugye?


Magyarorszagon mennyi megy el? Melyik varos, mekkora lakas, stb?


Az USA egy 300 millios orszag, 50 allammal, kismillio varossal...ilyen kerdesre nem lehet ertelmesen valaszolni.

2016. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vicc amikor a nagy segítő kommentek ilyen értlemesek..

Itt tudom mennyi a kenyér, a tojás, egy fogkrém, egy szappan, mosogatószer, törülköző, cipő, póló, kávé, koncertjegy, kozmetikum, gyógyszer...

2016. ápr. 14. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

inkabb az a vicc amikor a kerdezok mindefele godolkodas nelkul belebufognek a nagyvilagba ilyen oltari altalanos buta kerdeseket...


Ha nem tudod mit akarsz tudni akkor a kerdest sem tudod rendesen megfogalmazni es csak felhaborodsz azon, hogy nem erkezik normalis valasz. Tessek normalisan kerdezni es lesz ra normalis valasz!


Nem mindegy hogy egy hollywoodi kuriat vagy egy nebraskai vityillot kell futeni. Minden allamban mas az ado, masok az arak. Mi 1700at fizetunk egy 1szobas lakasert, de az erkelyrol ralatok az oceanra. A haverom a sivatag kozepen 1400ert 2 szintes HAZAT berel 2 kocsis garazzsal, uszomedencevel. Nekem nincs rezsim, mert a viz/villany/futes benne van a lakberben. A haverom meg le akarja ereszteni a medencejet, mert magas a vizszamlaja...


Annyi fele kenyer van itt mint egen a csillag, van feher, barna, rozs, buza, glutenmentes, elesztomentes, koser, bio, anyamkinyja. Tejbol is rengeteg fele van, laktozmentes, bio, nyers, zsiros, felzsiros, stb. 99 centtol 5 dollarig valogathatsz.

Koncertjegy? Uristen. Mire? Voltam Eagles koncerten $80ert, meg U2-n $140ert...

2016. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Próbáltam megvilágítani (őszintén, segítő szándékkal), hogy nem lehet egy általános kérdésre válaszolni.


Attól függ, hogy mennyi megy el havonta, hogy mire és hol költenek. Itthon is van, aki havi 80 ezerből él, van aki havi 1 millióból. Ha valaki hazai környezetben azt írja, hogy 370 ezer forint szükséges a megélhetéshez, azzal nem vagyok beljebb. Vagy a kérdésedre, hogy 1870 USD, az sem segítség (mert lehet, hogy az ő vásárlói kosara mást tartalmaz, mint a tiéd tartalmazna).


"Itt tudom mennyi a kenyér, a tojás, egy fogkrém, egy szappan, mosogatószer, törülköző, cipő, póló, kávé, koncertjegy, kozmetikum, gyógyszer..."


Na, ha ezekre vagy kíváncsi, akkor kérdezd ezt. Vagy inkább guglizz rá, hamarabb kapsz jobb választ, és első kézből. Valódi ajánlatokat látnál, amik megbízhatóbbak, mint az itteni ismeretlenek válaszai - ráadásul te tudod, hogy cipő alatt márkás sportcipőre, elegáns üzleti bőrcipőre vagy használt bakancsra gondolsz.

2016. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A Tengerész ***** válasza:
Átlagban az emberek jövedelmének 10-80 százaléka. Na most már tudod.
2016. ápr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!