Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a kártyámmal...

Miért nem tudok a kártyámmal fizetni, és ennek ellenére miért vont le pénzt a számlámról?

Figyelt kérdés

Trambulin (diák) számlám van. Tegnapelőtt venni akartam a Sparban egy kólát, meg némi nasit, és nem tudtam fizetni a kártyámmal, pedig rajta volt több, mint 5000 forint. Tiltott kártya, vagy valami ilyesmit írt ki. Tegnap ismét megpróbáltam, megint ugyanaz volt. Az érdekes csak az, hogy ma amikor felléptem az e-bank-ba látom, hogy levont 688 ft-ot, mert elvileg ennyit fizettem a Sparban. Akkor most hogy is van ez?

Két különböző Spar volt, két különböző városban. És amúgy nem 688 ft volt az összeg, amennyit fizettem akkor, amikor nem sikerült kártyával fizetnem, hanem jóval többet. Tehát már csak ezért sem értem, hogy mi a fene lehet ez a 688 ft.



2016. ápr. 15. 15:00
 1/2 A kérdező kommentje:
utalni tudok
2016. ápr. 15. 15:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármelyik városban is légy, be kellett volna ballagnod a bankba és személyesen utánajárni ennek a dolognak . Pár perc alatt lefuttatták volna a pénzügyleteidet . Menj be személyesen .
2016. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!