Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az interneten rendelt terméket...

Az interneten rendelt terméket, melyet banki előreutalással kifizettem nem küldik már 4. hete, felhívom őket és mindig jövő hétre ígérik, mit lehet tenni? Az oldalukon 4-5 munkanap van szállítási időnek írva.

Figyelt kérdés

#kiszállítás #megrendelés #banki előreutalás
2016. ápr. 17. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelzed nekik emalben, hogy már nincs szükséged a termékre és elállsz a vásárlástól. Ezt amúgy is megtehetnéd 14 napig miután kézhezkaptad a terméket, így "spórolsz" nekik egy postaköltséget.
2016. ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik weboldalról van szó?
2016. ápr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
nálunk is jelenleg csak előreutalás van meg már paypal is, a dombornyomott visa maestro stb kártyákat is elfogadjuk neten pár hónap múlva és már dolgozom a kedves ügyfeleknek a részletfizetési lehetőségen. Egyszer szívatott meg egyik, hogy lerendelte a kedves ügyfél a terméket - könyörgött a telefonba, hogy lerendelhesse RÉSZLETRE és elállt a vásárlástól pár nappal később, pedig minden rendben zajlott. Elég gyorsan szállíttatok GLOBÁLISAN, VILÁG SZINTEN 3,5 nap és még nekem is kell kiszállításra ilyen esetben 4-5 nap azaz 5-7 munkanap. Általában a 6. napon a kedves ügyfél kezében a termék MINDEN PAPÍRRAL! Amúgy a logisztikát bármi megakaszthatja, főleg EU-n belül. Tényleg elállhatsz a vásárlástól, mert megteheted. Ilyen esetben én későbbiekben elutasítom a jövőbeli vásárlásait a kedves ügyfélnek, mert megtehetem.^^
2016. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó:


A kedves ügyfélből élsz...


Mellesleg remélem a 3,5 nap és a 4 hét között tudod értelmezni az időbeli különbséget...

2016. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kertészeti cégről van szó, egyenlőre nem írnám még ki a nevét. A baj az hogy nem kevést pénzt utaltam el és kellene a termék, az elálláson kívül más lehetőség nincsen, kártérítés ? Mert nem keveset vártam mát úgy érzem.
2016. ápr. 17. 17:20
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha elállok a vásárlástól akkor mennyi idő alatt kell visszautalniuk a pénzt?
2016. ápr. 17. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs más olyan lehetőséged, amit per nélkül érvényesíteni tudsz.


30 napon belül kell visszautalniuk a pénzt.

2016. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!