Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapest melyik keruleteben...

Budapest melyik keruleteben vennel ingatlant, ingatlanokat?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, van valamennyi felretett penzem, szeretnem kamatoztatni.40 m2 koruli lakasokat vasarolnek,kiadas celjabol.Rovidebb(airbnb) es hosszabb idore.

2016. ápr. 25. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi pénzed van. A belváros sokkal drágább de könnyebb kiadni és vélhetően szobaztatasra is alkalmasabb mint a kulvaros.
2016. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most jelenleg 30 millio.2 kisebb lakasra gondoltam, vagy 3ra kis hitellel(kulfoldrol)
2016. ápr. 26. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:
15M-ért nem kapsz a belvárosban lakást. Még kicsit sem.
2016. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6. 7. 13. Kerületben simán...nézz körül. Egyébként nem ez volt a kerdes.Kifejtos válaszok, érvek ellenérvek érdekelnek.
2016. ápr. 26. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:

"6. 7. Kerületben simán...nézz körül."


Körülnéztem, 15 M-ért a 6-7. kerületben 30 nm-es egyszobás lyukakat kapsz vagy olyan romokat (azokból is csak nehezen olyat, ami 40 nm-nél nagyob...), amikre alsóhangon 5-10 lepedőt kéne költeni, hogy kiadható állapotba kerüljön. Válogass nyugodtan:

[link]


A kedvencem azok, ahol a 4 részre vágott polgári lakást begalériázzok 1.9 belmagasságra és 50 nm-nek hirdetik :D

[link]


A 13. kerületben meg max. a hungárián kívül kapsz ennyiért egy panelt, azt meg ne nevezzük már belvárosnak, meg a bérbeadása is durván más árfekvésbe kerül, tehát a megtérülése gyengébb lesz.


De, hogy konstruktív is legyek:

30 millióból én nem kis koszos lyukakat vadásznék a belvárosi házak pince vagy földszintjén, hanem jóval nagyobb, 3-4 szobás polgári lakásokat. Mint pl. ez :

[link]

(meg még rengeteg van 30M környékén)


Mondjuk ennek nem a legtutibb az elrendezése, de keresni kell jobbat.


Szóval ezeket könnyedén ki tudod adni szobánként, ha szép az állapot és jó a hely 50-60e + rezsi simán befigyel szobánként. Az 4 szobára 200-240e. Míg a 2 kis lyukat sem tudnád 60-70e-nél többért kiadni és ugyan ott lennél.


Én ezt javaslom. Picit több munka, mert több bérlő forogna, de mivel többen laknak a lakásban így van némi kontroll is, mert ha az egyik bérlő sáros azt megtudod a többitől.

2016. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erdekes, en talaltam

[link]

ezek iranyarak:keszpenzel lazan lejon 10%

Ha meg kiszamolod, ha 2 kisebbet veszel airbnb-n szamoljunk csak 50 euroval 20 napra nem is egy honapra, szorozd meg kettovel es lass csodat:)

2016. ápr. 27. 01:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Látszik nem ingatlanoutal mostanában...


Kp ide vagy oda jo lakásnál kb hullat engednek - rosszat meg nem érdemes venni.


A 20 napos kiadas nagyon optimista ( főleg ilyen lyukaknál, mert te is azokat linkeltél) es meg koltseged is van.


De latom neked fix ideálod van, úgyhogy kar győzködni, sok sikert!

2016. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!