Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen franchise hálózatok...

Milyen franchise hálózatok vannak akikhez való csatlakozáshoz 1 millió forint elég?

Figyelt kérdés
fornettin kívül
2016. ápr. 27. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A franchise belepti dija legyen 1 milla alatti, vagy annyibol akarod az egesz vallalkozast elinditani tokkal-vonoval?
2016. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:) a legjobb lenne mindennel együtt persze :)

de nem teljesen kizáró ha némi plusz összeg ráfordítást is igényel néhány százezer erejéig..

2016. ápr. 27. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:

A franchise szövetség oldalán nézz szét kik vannak és milyen feltételekkel, (bár én kétlem, hogy egy induló vállalkozás számára a franchise lenne az ideális megoldás, mint új belépő).


Legalábbis anno amikor nekem is választanom kellett, kevesebből többet és eredményesebbet hoztam ki az egyik tevékenységemben.

2016. ápr. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!