Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összeszedni egy...

Hogyan tudnék összeszedni egy kis pénzt?

Figyelt kérdés
14 vagyok. A nyár végéig össze kéne szednie anyukámnak 300 000-et minimum, különben a házat elviszik.én hogyan tudnék segíteni, mert amit ő keres nem elég, még akkor se ha nem ennénk semmit. 14 évesen hogyan tudnék segíteni? ahol lakom öregek vannak és nem szeretnék pénzért segíteni nekik.

2016. ápr. 21. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Hát annyi idősen nem sok lehetőség van sajnos. Fiú vagy? Akkor talán könnyebb.
2016. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudtok családi csődvédelmet kérni? Úgy tudom, akkor nem viszik el a házat.
2016. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-fiu vagyok. mire gondoltál

2-anya utánnajár

2016. ápr. 21. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is kitartást!

Próbálj eladni a cuccaidat.

Pl régi könyvek,tankönyvek, játékok, esetleg laptop..

Vagy kinőtt ruhák, plüss állatok, esetleg szekrény amit nem használtok..

2016. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy amit tudtunk már eladtunk
2016. ápr. 24. 17:32
 6/6 Mr.Rigo válasza:
Ha van időd, építs kapcsolatokat a szomszédsággal, építsd a kapcsolati tőkédet! Ismerkedj, építs barátságokat,és ne a pénzre hajts! Nem a pénz számít, hanem hogy mennyi erőforrást tudsz mozgósítani ha kell. Ha találékony vagy, akkor az ismerősökkel együtt nagyon sok mindent meg tudtok csinálni. Példa: ha - aminek nagy esélye van, hogy viszik a házat, akkor egy környékbeli öreggel eltartási szerződést tudtok kötni, hogy ellátásért nála vagytok, és ha jó a kapcsolat, akár lakbért sem kell fizetni. Vagy eljársz az öregeknek bevásárolni, és nem kérsz pénzt, csak némi kaját - biztos adnak :) Satöbbi. A legközelebbi családsegítőbe is menj el, kérdezd meg hogy milyen csoportok vannak, és ott is beszélgess - munkalehetőséget, tapasztalatszerzést keress, ne pedig pénzt - azt majd úgyis adnak, ha jól szervezel! Kitartást és sok sikert!
2016. ápr. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!