Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Próbaidő alatt szabadság?

Próbaidő alatt szabadság?

Figyelt kérdés

Hétfőn kezdek az új munkahelyemen, elég hirtelen jött a váltás, tegnap előtt szóltak, hogy felvettek és kezdhetek, szóval nagyon örültem. Viszont az a gáz, hogy nekem forgalmi vizsgám lesz B-s jogsiból, már 3 hete le van foglalva az időpont, ki van fizetve a 11 ezer.

Most mit csináljak. Elvileg nem illik próbaidő alatt szabit kérni, bár az előző munkahelyen is kértem mikor kezdtem, mert akkor meg pont nyelvvizsgám volt, de nem merek itt is. Szerintetek meg merjem kérdezni?


2016. ápr. 29. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mond meg, hogy jogsi vizsgád lesz, kéne egy fél vagy egész nap.


Normális cég ezen nem akad fenn..

2016. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fel se fogom, hogy merül fel benend, hogy nem kérdezed meg. Őszintén, mit veszíthetsz?? Normális munkahelyen akármikor kiadnak 1-1 napot, akár próbaidő alatt is, elvégre emberek dolgoznak ott és nem robotok.
2016. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!