Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit, vagy hogyan írjak egy...

Mit, vagy hogyan írjak egy havi jelentésbe? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ügyvezető felé havonta írnom kell az üzlet működéséről, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek bele, és mi legyen a tartalma.
2016. máj. 1. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

És mi szerinted honnan tudnánk, hogy a cégben mi történt?


Ez a nap legbutább kérdése - és ez nagy szó, figyelembe véve, hogy miket olvastam. :D

2016. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha egy üzlet vezetője ezt kérdi, nem alkalmas feladata ellátására.

Ha nem te vagy az üzletvezető, minek írnál jelentéseket?

2016. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38%
Az ugyvezeto szerintem nem levelet var toled hanem szamokat. Netto bevetel, raktaron levo keszletek erteke, payroll, mennyit teljesitett az uzlet a havi budgethez kepest, ha kevesebbet akkor miert, elozo evhez hogy teljesitett az uzlet. Mennyit ert el az uzlet az eves budgetbol ho vegeig, ha kevesebbet a szamitottnal, hol es milyen aranyban akarod behizni a lemaradast a maradek honapban. Lentegeben az osszes kiadas es bevetel. Nentudom milyen uzletben dolgozol es milyen konyveloi rendszert hasznaltoj de az ugyvezeto valoszinuleg minden adatot excel tablaban akar latni. A mi havi beszamolonk (hotel) tobb oldalas eleg komplex excel tabla lebutitva hogy az is ertse aki csak ranez.
2016. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!