Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Lidl-ben sosem látom kint a...

A Lidl-ben sosem látom kint a feltöltőkártyákat a helyükön. A pénztárban lehet kérni? Vagy hol máshol tudnék feltölteni bluemobile-ra?

Figyelt kérdés

2016. máj. 2. 22:12
 1/8 anonim válasza:
Mármint egyenlegfeltöltés? Kinti OTP-s automatában lehet. A boltban pedig ha megkérdezed az eladót akkor biztos tud segíteni. Nem mindig szokták kirakni a kártyákat.
2016. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlegfeltöltés igen. Voltam mostanában 4-5x Lidl-ben, de egyszer sem láttam kint kártyát, eladót megkérdeztem, azt mondta ha ott nincs akkor nincs máshol sem.
2016. máj. 2. 22:25
 3/8 anonim válasza:

A legegyszerűbb az OTP automatán mèg mindig. Ami kb minden harmadik sarkon megtalálható a városokban. De itt mèg leirja hogy ha Lidlben vennèl akkor mit kell tenni. Elvileg feltöltőbónt kell venni. De olyan nincs hogy egyik Lidl üzletbe se lenne. Biztos van nekik.

[link]


Itt meg elvileg online lehet feltölteni:

[link]

2016. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy bankkártyám nincs, és egy darabig nem is lesz, és akkor gondolom az OTP-s fizetés kilőve.
2016. máj. 3. 06:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Most már nincs kint feltöltőkártya.

Meg kell adnod a telefonszámot és a pénztáros tölti fel rá.

2016. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Kb. 2 hete, amikor már nem voltak kint kártyák, megkérdeztem az egyik eladót és azt mondta ha kint nincs, máshol se keressem. Rosszul mondta?
2016. máj. 3. 11:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Rosszul.

A kasszánál megmondod a telefonszámot, a feltölteni kívánt összeget és rátöltik a kártyára.

A honlapjukon is rajta van: [link]

2016. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. máj. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!