Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Lidl-ben milyen kasszásnak...

A Lidl-ben milyen kasszásnak lenni?

Figyelt kérdés
Most fogok kezdeni, (diákmunka) de nem nagyon megy a fejben számolás, érdeklődnék, hogy aki dolgozott már Lidl-ben, a gép visszaírja-e a visszajárót, vagy neked kell számolnod?

2015. nov. 24. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Kiírja nyugi.

Mellesleg olyan mint a többi nagybolt,azaz egy kalap xar!

2015. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

miért lenne szar?


miért utálnak dolgozni a magyarok?


kb minden munkát szaroznak ami nem irodában ücsörgés egy raklap pénzért :D

2015. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem irigylem őket. Nálunk annyit dolgoznak mint az állatok. Töltenek, pékárut sütnek, és állandóan ugrálnak be a kasszába. Számomra döbbenet, hogyan lehet ezt hosszútávon bírni. Magam is pénztáros vagyok (bankban), de ilyen tempóban nem tudnék pontosan dolgozni, pedig én is tempósan pörgetem az ügyfeleket, de ami itt megy, ez számomra már-már a hihetetlen kategória.
2015. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

"Magam is pénztáros vagyok (bankban), de ilyen tempóban nem tudnék pontosan dolgozni, pedig én is tempósan pörgetem az ügyfeleket, de ami itt megy, ez számomra már-már a hihetetlen kategória."



A legjobb hogy abban még pénz sincs! :D

2015. nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Semmi extra nincs a bolti eladói állásokban. Nyilván nem annak való, aki egész nap ülni szeretne nyugiban. Pörögni kell, ugrálni, sok mindent kell csinálni, de nem halsz bele. A fizetés sem álom, kb. a minimálbér 1,5-szöröse. De hát végül is senkinek nem kötelező egy boltban dolgoznia.
2015. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
71%
Nem kell semmit fejben számolni, mindent kiír a gép. Mondjuk a visszajáró kiszámítását kb. öt perc alatt be lehet gyakorolni. Ha nem büdös a munka, mint az ország jelentős részének, akkor diákként még lesz mit félretenned is.
2015. nov. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én már bő két éve melózok az egyik pesti üzletben, nekem bejön a munka és elég jó a pénz is, 130 nettót viszek haza. Elég változatos, pörgős, sosem unatkozunk, annyi, hogy szeretned kell emberekkel foglalkozni.... mindig megtalálnak a vevők, de nekem ez tetszik...

A kasszázástól nem kell parázni, megtanítanak előtte mindent, kapsz tájékoztató anyagokat, segítenek és megmutatják előtte, hogy hogyan kell csinálni, mire kell figyelni.

2015. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!