Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2016 ban mi a vélemény a...

2016 ban mi a vélemény a bináris opciókrol és hasonló dolgokrol?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok ti ? Meg lehet e belőle élni ? Gazdagodni ? Mert akkor miért nem mindenki gazdag ? Tehét gondolom kamu a z egész , de azért utánakérdezek itt , hátha kapok választ.

2016. máj. 5. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:

sokat foglalkoztam vele. De még nem találtam olyat, aki azt mondaná, hogy ebből meg lehet élni. És ezt bizonyítani is tudná 1 évre visszamenőleg.


tőzsde rövid távon 1-2 perc rulett szinten működik.

2016. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Érdekes, mert én több olyat is ismerek, aki több éve ebből él meg. Csak egy hozzá nem értő, buta ember használ olyan szavakat a bináris opcióra, mint a kaszinó meg a rulett. A megfelelő tudással simán meg lehet belőle élni.
2016. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Egyébként a kérdésedre válaszolva:

Azt gondolom róla, hogy egy remek pénzkeresési lehetőség, viszont csak sok energia befektetéssel fogsz profitot termelni, mivel ez is egy szakma, amit meg kell tanulni. Egyik-napról a másikra nem fogsz meggazdagodni belőle. Valószínűleg veszteni is fogsz, ami a tanulás velejárója. Én is vesztettem, de nem a bináris opciót hibáztattam, mint a többi hülye ember, aki leszólja és a kaszinóhoz hasonlítja, hanem saját magamat, a rossz stratégiámat...stb

Igen, az emberek 90%-a elbukja a pénzét, a maradék 10% pedig az, aki időt fordít arra, hogy megtanulja ezt a szakmát és hosszútávon is profitot termel. Szóval még egyszer mondom, az emberek a hülyék, nem a bináris opció. Miért nem gazdag mindenki? Az előbb már felvázoltam. Mindenféle technikai és fundamentális elemzés nélkül nyitnak az emberek pozíciókat. Te se fogsz pénzt keresni belőle kérdező, ha mindenféle utánajárás nélkül lekamuzod. Pont ez a hozzáállás vezet ahhoz, hogy elveszítsd minden pénzed.

2016. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

#1

Ha tényleg sokat foglalkoztál volna vele (mint én, aki kb minden szabadidejét arra fordítja, hogy megtanulj a chart elemzést), akkor már rég megélnél belőle.

2016. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hogy nem kamu. Nem tudom hogy a demo felhasználás mennyiben tér el az éledtől. Az optec en van demo account lehetőség ahol virtuális pénzel próbálkozhatsz és ott működik nálam a dolog . Néha bukok nagyrészt megy nekem a dolog a 60 másodperces opcióval. Utánajártam mielőtt csak úgy elkezdtem :)
2016. máj. 14. 00:59
 6/9 anonim válasza:
60 másodpercre nem szabad pozíciókat nyitni, mert ilyen rövid távon teljesen kiszámíthatatlan a piac mint mondjuk 5-15-30-60 perces távon.
2016. máj. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem általában működik a 60 másodperc. Kihasználom a hirtelen eséseket , a mélyponton nyitok poziciót emelkedésre.
2016. máj. 14. 01:50
 8/9 anonim ***** válasza:
kamus fa$zok vagytok 2 meg 4es!
2016. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindenféle technikai és fundamentális elemzés nélkül nyitnak az emberek pozíciókat"


Nagyon érdekes lenne látni, hogy milyen elemzéseket lehet végezni 1-2 perc időtartamra amire a döntésedet alapozod.

2016. aug. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!