Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Móddelezésből,2d animálásból,...

Móddelezésből,2d animálásból, és rajzolásból meglehet élni?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem fejeztem be az iskolát egyéb okok miatt, ezért nincs semmiféle szakmám.

És így munkát se kapok, ami érthető is.

Tudok rajzolni, és nemrég kezdtem neki az animációnak, és a modellezésnek is.



2016. máj. 7. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint az általánost?
2016. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, nem fejeztem be, nem jártam be és kicsaptak mire elértem azt a kort hogy kicsaphatnak.

Meg hát akkoriban dolgoztam meg sok egyéb más i8s közbe játszott.

Most meg hiába akarom nem tudom folytatni, ha iskolába megyek akkor nem tudok dolgozni és nem lesz pénzem még kajára se. Bár a jelenlegi munkám se fizet valami értékelhető összeget, de lassan ennek is vége lesz.

2016. máj. 7. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
meg, de nem egy kóklerként. Abból már van elég.
2016. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt nem is tervezném...Először is megrendelésre akartam dolgozni, ki irkálni a fb-ra de akkor meg adózni kell, és Szerbiában azt se tudom hogyan kell (Szerbiai vagyok).

Frreelenceren is akartam munkát vállalni de oda kell a nyelvtudás, én még csak most tanulom az angolt.

2016. máj. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!