Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rajzolásból lehet karriert...

Rajzolásból lehet karriert építeni?

Figyelt kérdés

Jól dolgozom tussal, ceruzával, 3d rajz számítógépen, és animációs képekhez is értek. Emelett értek az épületszerkezetekhez, fémszerkezetek, fa_szerkezetekhez, műszaki rajzhoz, karikatúrákhoz.

Viszont egész másról van papírom, a rajzolás csak hobbi.

Kezdhetek valamit a tehetségemmel hogy kamatoztassam?

Vagy megmarad hobbi.



2019. szept. 10. 19:56
 1/4 Fish1 ***** válasza:

Mindenből lehet karriert építeni szerintem.

A digitális rajzokat, grafikákat neten keresztül egész biztosan el tudod adni, de lehet, hogy a kézzel készülteket is.

2019. szept. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, lehet ha ügyes vagy, én a rajztehetségemmel semmire nem vittem, diákként még voltak akik vettek tőlem rajzokat, de abból nem lehet megélni és abba hagytam a rajzot. Itt Mo.-n nincs olyan hely ahova kellene ilyen fajta tudás, én nem tudok róla, grafikus, vagy ha gépen is tudsz valamit nincsenek olyan munkahelyek ahol kamatoztathatnád tudásod.
2019. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Én a művészetekben abszolút laikus vagyok, műszaki vonalon jobban képben vagyok így erről az oldalról közelítem meg a kérdésed.

Ha tervező jellegű tevékenységben gondolkozol, ma már mindent 2D és 3D tervező szoftverekkel csinálnak. Erre lehet karriert építeni. (gépészmérnök, épületgépész, építő mérnök, stb.) Kézi rajzolással én a 90-es évek óta nem találkoztam műszaki pályán.

Inkább tartsd meg egy kedves hobbinak, és építs karriert 3D modellezésre.

2019. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. szept. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!