Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen penzugyi eszkoz lenne...

Milyen penzugyi eszkoz lenne megfelelo erre a helyzetre? (tartosan beteg, gyamsag alatt levo hozzatartozo jovojenek biztositasa)

Figyelt kérdés

Nemsokara orokolni fogok egy viszonylag nagyobb osszeget.


Az orokseg egy reszet a fent emlitett hozzatartozo hosszu tavu tamogatasara szeretnem forditani.


Viszont ha csak havonta utalok egy fix osszeget, tudom, hogy a rokon, aki az illeto napi szintu ellatasaert felelos, el fog kezdeni zaklatni es zsarolni, addig, amig havi sok szazezret, vagy akar egymilliot nem kuldok, nem lesz nyugtom se ejjel, se nappal, a penzt felelotlenul el fogja herdalni, es ily modon a forras nehany honap, 1-2 ev alatt el fog apadni, a kapcsolatunk pedig megromlik.


A fenti tartosan beteg rokon, aki a kedvezmenyezett lenne, tehat akinek az ellatasara szanom az osszeget, szerintem akar meg 10-15 evig is elelhet, de annal tobbet valoszinutlen.


Egy olyan penzugyi eszkozt keresek, amibe ha egyszer befizettem a teljes tokeosszeget, a kedvezmenyezett kap egy - altalam, vagy mashogyan meghatarozott - havi fix osszeget, amelynek modositasara a jovoben nincs modom se nekem, se a fenti rokonnak, sem pedig a tokehez nincs hozzaferes legalabbis egy bizonyos ideig. Ugy erzem, hogy a jovobeni zsarolasokat, kellemetlensegeket csak igy tudom elkerulni.


Elore is koszonom a valaszokat!


2016. máj. 11. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Udv aktualis meg?
2017. jan. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!