Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem hiteles tulajdoni lap -...

Nem hiteles tulajdoni lap - tartalma különbözhet bármiben a hitelestől? Vagy mi a különbség?

Figyelt kérdés
Állítólag nem lehet különbség a 2 között. De akkor mi értelme van, hogy 2 féle tulajdoni lap van?

2016. máj. 11. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tartalmazza. Vannak olyan ügyintézések (víz-, gázszolgáltatónál névátírás), ahova elég a nem hiteles, meg olyanok is, ahova hiteles kell (ügyvédnél lakás adásvételhez). De ez utóbbi is ügyvédtől függ.
2016. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és persze az ára sem ugyanaz.
2016. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem, de még mindig kérdés, hogy miért létezik 2 féle? valami különbség csak van... ha nincs, akkor mi értelme?
2016. máj. 12. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak két féle van.

Van még a teljes /ebben minden benne van ~ a konkrét előtőrténet/ és a szemle az csak a jelenlegi állapotot mutatja.

2016. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hiteles/nem hiteles verziókra érte értettem a 2 félét. Továbbra sem értem, hogy ha mindkettőben ugyanaz van, akkor miért van 2 féle?
2016. máj. 12. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!