Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 db, egyenként 60 g-os...

2 db, egyenként 60 g-os terméket szeretnék postai úton eljuttatni utánvéttel. Hogyan érdemes?

Figyelt kérdés

Nem szoktam szinte soha levelet feladni (éljen a XXI. század), ezért gondban vagyok. Ha jól értem, két út áll előttem: vagy levélként adom fel (<2 kg) vagy csomagként. Ezek apró termékek, szóval beleférnek egy borítékba is akár. Értékük 1000 ft. Úgy szeretném, hogy a postaköltséget is címzett fizesse. Egyszer adtam fel csomagot és akkor úgy kértem, hogy a számlaszámomra utalja át a Posta az összeget. De a csomagküldés ára több, mint maga a termék.


Akkor tehét legyen a levél, de van-e olyan opció, hogy a címzett fizessen?



2016. máj. 12. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

nem attól lesz levél, hogy belefér egy borítékba, egy kisebb dobozt is feladhatsz levélként.


Amúgy meg XXI. század: www.posta.hu, mindenre választ kapsz

2016. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!