Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elmagyarázná nekem valaki...

Elmagyarázná nekem valaki érthetően, röviden azt hogy hogyan működik a Tippmix?

Figyelt kérdés
50 000 Ft-ot kell összeszednem 1 héten belül. Semmit nem tudok erről a játékról. Köszi a válaszokat.

2016. máj. 12. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy működik ,hogy ez direkt úgy lett kitalálva ,hogy a Szerencsejáték Zrt.-nek érje meg ,ne pedig a kisembernek!

Olyan mint a bankrendszerek vagy hitelek...

2016. máj. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ereszkedj le a földre és agyalj ki valami reálisabb utat a pénz megszerzésére.
2016. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 hét alatt mivel mással tudok 50 ezret összeszedni? Ha nem is egy hét legyen 2 hét. De szerintem ez reális, hallottam már nyertek 1000 forintom a rokonok 20 ezreket, jó nem mindig de jobb mint a kaparós. Mással nem tudok max 2 hét alatt annyi pénzt összeszedni.
2016. máj. 12. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
főzz kristályt (meth-et) vagy nyomj superman-es tablettákat! Az biztosabb pénz mint a tippmix!
2016. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal reálisabb hogy a jelenleg meglévő pénzeddel is kevesebbel jössz majd ki ennek a végén.
2016. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a tippmix lényege elég egyszerű: megfogadod sportesemények kimenetelét. Erre van egy odds, ez a szorzó a nyereményhez. Például ha 200 ft-on játszod, és 2,3-as az odds, akkor a nyereményed: 200 x 2,3 = 460 forint. Persze, csak ha jól tippelted meg az esemény kimenetelét. Ha rosszul, akkor buktad a pénzt.

Több esemény kimenetelére is lehet tippelni egyszerre, ez a kötés. Ha kötésbe rakod őket, akkor az események odds-ai összeszorzódnak (ez lesz az eredő odds). Tehát pl. 2,3-as odds, 3,4-es odds és 2,45-ös odds van három eseményen. Ekkor az eredő odds ezek szorzata, azaz 19,159. De ebben az esetben, ha egy esemény kimenetelét hibásan tippelted meg, buktad az egészet.

És hidd el, ritkán szokott bejönni a mix. Általában a kis odds-ú események gyakrabban bejönnek, de azokon nem nyersz semmit, és simán elmehet egy meccs annak ellenére, hogy kicsi volt az odds rá. Ezt nem lehet előre megjósolni. Amin meg sok az odds és sokat nyerhetsz az meg még kisebb eséllyel jön be. Nagyjából ez a lényege. De nem véletlenül szerencsejáték ez is. Ki van ez találva, hosszú távon nem tudsz nyereséges lenni. Ha most megjátszod minden pénzed úgy, hogy még azt se tudod, hogy működik a tippmix, akkor jó eséllyel el fogod bukni.

2016. máj. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Felnott filmeken gondolkodtal mar?
2016. máj. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arról hallottál már, hogy volt, aki több, mint egy Mrd-ot nyert a Lottón?
2016. máj. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"50 000 Ft-ot kell összeszednem 1 héten belül."


Nekem meg egy millára lenne szükségem még ebben a hónapban,várnam a tippeket akkor... :-)

2016. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!