Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ithon vagyok a gyerekkel...

Ha ithon vagyok a gyerekkel és fízetésemelés volt a cégnél ahol dolgozom, nekem ugyan úgy jár az emelés?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Jarni csak a pofon jar, a fizuert meg kell dolgozni, az emelest meg ki kell erdemelni.
2016. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyeden vagy? Azt év elején állapítják meg, az előző 180 napi keresetedből, nem befolyásolja az emelés. Majd akkor fog realizálódni, ha vissza mész dolgozni.
2016. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha visszamész, akkor sajnos ugyanúgy meg fogod kapni, mint akik ezalatt az idő alatt is húzták az igát.
2016. máj. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Örülj inkább, hogy pelenkacserélgetésért lóvét kapsz.
2016. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6évig dolgoztam ott! 18hónapos a lányom. Egy egyszerű kérdés volt! Megjegyzést nem kértem!
2016. máj. 15. 19:47
 6/7 anonim ***** válasza:
tehát aki veled együtt kezdte, az 7 és fél évet dolgozott ott eddig...
2016. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kell kötekedni! Ha nektek lessz gyereketek rem semmit nem kaptok! Gyerek mellett nem csak othon ülök ám,melózok mellette és egy éve egyedűl nevelem a gyerekem!
2016. máj. 18. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!