Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naponta szoktam délután 2x 40...

Naponta szoktam délután 2x 40 fekvőt, úgy hogy megcsinálom a 40 - 45 -öt azután 40 (3kg os sulyzóval, tudom kevés majd most fogok venni újat) emelés mindkét karra, majd megint 40 fekvő majd megint sulyzózás, és este is ugyan ezt szoktam . Ez így jó?

Figyelt kérdés
vagy mit variáljak rajta ? van már karom mivel 4 hónapja csinálom próbálok az étrendemre is figyelni. csak szeretném a tanácsotokat kérni hogy szerintetek is jó e- ez így ?

2015. márc. 23. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Butaság. A börtönben elmenne eszköz híján, de vegyél egy húzódzkodó rudat és bicepszezz valami nehéz tárggyal vagy vegyél még súlyt. Vödörbe tégy homokot. Fülére törülköző és be lehet húzni rendesen.


[link]


Ezt csináld. Lábra is eddz. Sárga Kapszulát olvasd el.

2015. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Húzódzkodni 2 törülközővel is lehet:

1. végy két erős törülközőt

2. dobd át egy ajtón ami erős és stabil

3.zárd be az ajtót, hogy odaszoruljon a törülköző

4. teszteld le, nincs-e vele gond, lógj rajta, húzgáld meg

5. ha átcsúszik köss valamit a másik oldalára, de kétlem, hogy bekövetkezik


Arra ügyelj, hogy elég magasan legyen. Térdedet valszeg be kell majd hajlítani, hogy ne lógj le. Teszteld azért le. Nem a legjobb, de ideiglenesnek megfelel, amíg nincs rudad. Amúgy kb. 4000 Forint egy rúd.

2015. márc. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm =) , de akkor hagyjam abba a mostani edzés tervet ?
2015. márc. 26. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
A fekvő jó, de 3 kilót emelgetni hülyeség.
2015. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább húzódzkodj, meg vödör-bicepszezz.
2015. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké és húzóckodáshoz valami tanács tipp, hogy könnyebben menjen ? Mer abba nem vagyok valami jó , és ha veszek 10 kg súlyt meg egy francia rudat úgy már megéri elkezdeni a súlyzos edzést nem ?
2015. márc. 26. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Súlyokat használtan vegyél, vagy betonból kiöntöd. nem érdemes újonnan venni, mert drága. Ha mindenképp újonnan veszed, akkor se francia rudat, hanem két darab 10 vagy húsz kilós állítható egykezest. Azért, mert egy rúddal nem lehet oldalemelést csinálni, viszont két egykezessel igen és még nyomni is lehet velük. Olyan 15 000 Ft körül kellene neked.

Például ez:

[link]


Húzódzkodásnál meg úgy érdemes, hogy először megtanulsz hármat. Ha egy sem megy, akkor felkapaszkodsz és hajlított karral tartod maga, illetve függeszkedsz. Két óránként csináld, függésből és tartásból is menjen 3x1 perc. Ha már egy darab meg, akkor két óránként csinálsz egyet. Majd a hét végén mindig felméred, hogy mennyi megy. Ha már megy három, akkor kezdd el a Harcos Húzódzkodás három ismétléses változatát.


[link]

2015. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jójó,köszönöm ez jó lesz :) ja én erre gondoltam [link]
2015. márc. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!