Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en rendeltem egy órát,...

Ebay-en rendeltem egy órát, majd az eladó törölte a terméket. Meg kapom még az órát vagy ne reménykedjek?

Figyelt kérdés
Pár napja rendeltem, szomorúan láttam amikor ki lett törölve. Az eladó fent van még. Szerintetek meg kapom vagy nézek egy másik eladotol egy ugyan olyat? Ilyenkor mikor illik reklamálni meddig várjak? Leghamarabb július 1.-ére írta az e-mailben (Ebay-es üzenet) hogy meg kapom. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. máj. 15. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem nézel utána hogy mi a teendő ilyenkor. Mert le van írva. De a múltkor én telefont rendeltem és két hét múlva elfogyott ez a fajta. Nyílván gyártottak utána és megérkezett.
2016. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt mindenképpen várs meg, hogy határidőre megjön-e, ha nem, akkor kérj visszatérítést. Az biztos, hogy a törlés nem jó jel, én kétszár jártam így, de sosem kaptam végül terméket.
2016. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!