Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Köztisztviselői és közalkalmaz...

Köztisztviselői és közalkalmazotti bérek kiszámítása 2016-ban. (Mindkettő érdekelne. ) A fizetési osztályok és fizetési fokozatok mellett nem tüntetnek fel egyéb tudnivalókat, így nem tudom, rám melyik vonatkozna!?

Figyelt kérdés

Köztisztviselőként dolgoztam 25 évig, így tudom, hogy az alábbi adatokra szükség van a számításokhoz.

Pénzügyi területre mennék:

- szakirányú középiskolai végzettséggel,

- 28 év munkaviszonnyal,

- egyedülálló,

- eltartott gyermek nélkül.

Köszönöm a segítséget!


2016. máj. 17. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt találod a besorolás logikáját ; [link]

Gondolom te E kategória vagy .

Itt a 2016 -os bérbesorolási tábla

[link]

Tehát ha e kategória vagy, és 25 éves munkaviszony számit, tehát 3 évenként az 1 fizetési fokozatot jelent, akkor 89000*1,2350=109,915 bruttó a gyerek az adózási kérdés, a + 3 év munka viszony ha nem állami szféra nem számit bele, tehát ezért csak a 8-as fizetési fokozat. Munkáltatói döntésen még adható számodra havi 10-30 ezer forint bruttóba. Plusz miután köztisztviselőként jár illetmény alap, az elvileg 38650 ft bruttó. Ebből tudsz kalkulálni, munkáltatói döntésen alapuló bérezés csak adható !

2016. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. máj. 18. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!