Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem kaptam meg a pénzt,...

Miért nem kaptam meg a pénzt, utána kéne járnom?

Figyelt kérdés
úgy alakult sajnos hogy FHT-támogatást kellett igényeljek, segélyt. április 27én igényeltem meg, és egy jó hete jött ki a határozat hogy megkaphatom, és visszamenőleg áprilisból háromezer valahány forintot, májusból a 22.800forintot kapok. azóta eltelt egy hét, itt van hónap közepe, de se az áprilisi se a májusi nincs még a számlán, valami gond lehet? nem voltam még ilyen helyzetben nem tudom hogy szoktak-e így hó közben is kifizetések történni egyáltalán. lehet hogy a következő hónap elején fogom csak megkapni az elmaradottakkal együtt vagy kérdezzek utána mi lehet?
2016. máj. 17. 12:03
 1/1 Levka válasza:
Majd egyben kapod meg az összeget. Meg kellene kérdezned a Foglalkoztatási Osztályon, hogy mikor van a kirendeltségi zárás és utána az átutalás. Biztonság kedvéért ellenőriztesd le a bankszámlaszámodat.
2016. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!