Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nagyobb nyereményre teszek...

Ha nagyobb nyereményre teszek szert akkor kivel osszam meg?

Figyelt kérdés
Szoktam sportfogadni, néha 10.000 reket bukok, de nyertem már 100-200 ezreket. A bukások ha kitutódnak ismerősök között akkor sokan gúnyolódnak, ha nyerek akkor meg sokan kölcsön kérnek (persze nem ugyanazok). És most nagy esélyem van egy félmilliós nyereményre, szívesen mutogatnám azoknak akik azt mondták, hogy sose fogok nagyot fogni, csak véletlen volt... (4. jére nyerhetek 100 ezer felett), de ugyanakkor tartok azoktól akik élősködnek, megmondanám 2-3 jó barátomnak de ennyi. Viszont akkor nem tudom tudatni a sikert azokkal az okoskodókkal akik mondjuk sajnálnak 10.000 Ft ot egy jól összeállított mixre, de elisznak akár 20 ezret egy hétvégén. Még mielőtt valaki figyelmeztetne, hogy függőség alakulhat ki stb. nem fog, mert habár volt, hogy minden nap játszottam jó ideje már csak ritkán nagyobb pénzzel teszek olyanra amiért van értelme izgulni. Mert én 30.000 várható alatt nem is teszek. Májusban is csak tettem egy 3.000 reset meg 1.500 at elszórtam apránként.

2016. máj. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
senkivel. Mennyit buktál, mire összejött az a fél milla nyereség? ennyi.
2016. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kb 450 :)

te is rosszindulatú vagy... most lebontottam napokra átlag 200 Ft... amiből 1 Colát nem vehetsz... persze az ilyen verebek mondják ha félretetted volna akkor abból vehetnél egy Ferrarit, na akkor kérdezem, hogy hol a te Ferrarid? :)


(a Ferrari itt jelképesen szerepel tudom h fél millából nem lehet venni ;) )

2016. máj. 26. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Kivel osszam meg?


Szerintem az a legbölcsebb ha a nagyobb nyereményeket nem is mondod senkinek el.Nem érdekes,hogy mit hisz más,hogy pozitivban vagy-vagy nem.

A lényeg az ha te élvezed.

2016. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sz@rom le, hogy te mire költöd a pénzed. szerencsejátékosként, ha 50 millát nyertél volna, abból se lenne 5 év múlva semmid. Mint látszik nem tudsz a pénzzel bánni. örülsz egy 500e-es nyereménynek.. miután 450e-et előtte elvesztettél. Ez nem jó üzlet. De ez csakis a te problémád!
2016. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehol sincs még az az 500 ezres nyeremény, csak "esély" van rá. :)
2016. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha be is jön az 500 nyeremény úgy is elfogod játszani az egészet.
2016. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben senkivel nem osztanám meg. Amúgy sem szívesen adok kölcsön max a nagyon közeli családomnak és a páromnak. Ha szükséged van a pénzre vagy vegyél olyan dolgot amire tényleg szükséged van pl új laptop ha a mostani már nem működik megfelelően, stb. Másik lehetőség tedd félre és ha ennyit fogadsz fogadj ebből a pénzből. Ha több lesz belőle jól jártál ha meg elfogy akkor legalább olyan pénz fogyott el amire különösebben nem volt szükséged. Vagy tedd félre nehezebb időkre. Nem kell minden pénzt elszórni.
2016. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
meglenne a helye :) kb a felét odaadnám a családnak, meg ház körüli költségek, 10-20% át visszaforgatnám. A maradék 30-40% et pedig magamra költeném v tartalékba.
2016. máj. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!