Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365 hogyan lehet magamat...

Bet365 hogyan lehet magamat véglegesen törölni?

Figyelt kérdés
Bet365 hogyan lehet magamat véglegesen törölni? El határoztam abba hagyom ezeket vala melyiket nem is használom és csak állnak az adataimat meg kezelik és meg akarom szüntetni őket sokat sikerült de a Bet365 nem találok végleges törlést csak tiltást ami 6 hónap 1.2 év meg 5 év de én már nem akarok soha többé ezen az oldalon fogadni nincsen jó vélemény róla sok botrány van vele kapcsolat és szeretném meg szüntetni valaki tippek?

2016. máj. 29. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
írj a supportnak.
2016. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet végleges törölni magad.. ne lépj be többet és kész, mi a gond? Amúgy meg kíváncsi lennék hogy konkrétan mik azok a nem jó vélemények és botrányok, mert a bet365 messze a leghasználhatóbb/legkorrektebb iroda, nem csak szerintem, hanem több külföldi/magyar fórumozó szerint is.
2016. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
nem lehet, csak zárolni
2016. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz régi a kérdésed, de mai napig nem lehet törölni magad! Kizárólag ha írsz nekik, és zárolják a számládat max...
2023. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!