Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek a lottóval és...

Szerintetek a lottóval és egyéb szerencsejátékokkal (pl. :kaparós) átverik az embereket vagy tényleg lehet vele nagyobb összeget is nyerni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok ki, mit gondol róla. Én személy szerint nem lottózok és nem szoktam kaparós sorsjegyet se venni.
2016. máj. 30. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem átverés. Így is busás hasznot hoz, felesleges lenne trükközni.
2016. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az esélyek miatt felesleges trükközni.
2016. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem átverés, hanem valószínűségekre épített és zseniálisan kiszámolt pénznevelde. Néhány szerencsés tényleg nyer, a többiek meg összedobják neki a nyereményt, a maradék meg a profit, leszámolva a működési költségeket. Tényleg zseniális, csak meg kell nézni a folyamatosan emelkedő bevételeket.
2016. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Szerenejáték Zrt. honlapján bármelyik sorsjegyet. Én kiválasztottam pl a "Hurrá 25" nevűt. Ezzel a típussal megnyerhető összegek (egy kiadással számolva) kb 750 millió forint. És mivel egy sorozatban 4 millió sorsjegyet adnak ki, darabját 300 forintért, az 1.2 milliárd forint, így ha megveszik az összes sorsjegyet, akkor is ~450 millió tiszta haszon. Nem kell ide trükközés.
2016. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem verik át vele az embereket, ugyanis olyan mennyiségű haszon van rajta, hogy teljesen felesleges...
2016. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nyerni vele, az tuti.
2016. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld, elég egyhangú vélemények születtek :)
2016. máj. 31. 06:55
 8/11 anonim válasza:
89%

4-es te valamit rohadtul elszámoltál szerintem. 750 milliós ősznyereménynél számold össze megint!


Egyébként a témához szólva, egy bűnbanda irányítja az országot. Miért ne lehetne nagyobb összegeket lenyúlni? Ezeknek mindenhez van bőr a pofájukon hiszen naponta lopják a milliárdokat. Szóval nem lepődnék meg ha mondjuk tegyük fel 500 milliónál vagy a fölött már inkább kiveszik a pénzt a játékból és egy offshore számlán landolna valamelyik drogos fideszes köcsögnél. Rohadt sok bevételük van tudom, kb 40%-át fordítják csak vissza a nyereményekbe szóval akár jóval nagyobb nyeremények is lehetnének már ha tényleg megnyerhetőek. De itt a fő az, hogy a nyomorban lévő népnek legyen egy álma ami inkább meseszerű mint sem valóságos.

2016. jún. 3. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy nagyobb összegnél a szerencsejáték zrt. lenyúlja. De amit az utolsó írt, az is elképzelhető.
2016. jún. 3. 07:44
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

"Miért ne lehetne nagyobb összegeket lenyúlni?"


Lehetni lehetne, de mivel sokan ismerünk lottónyerteseket (telitalálatosokat), ezért jó eséllyel nem ez történik.

2016. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!